Jan Noeverman wilde graag geld ophalen voor onderzoek tegen diabetes. Samen met Francis Nijhof van ElkWelzijn is hij aan de slag gegaan en zo ontstond er een fietstocht door Culemborg.
Even voorstellen
“Ik ben Jan, 19 jaar oud en woon in Culemborg. In 2018 kreeg ik mijn diagnose diabetes type 1. Dit heeft heel veel impact gehad op mij en ik ben hier dagelijks mee bezig. Elke dag zijn er meerdere factoren die invloed hebben op mijn bloedsuikers, bijvoorbeeld het weer of beweging. Helaas ben ik niet de enige met deze slopende chronische ziekte, daarom kom ik in actie!”
Bekijk ook Jan in de uitzending van SRC.fm
Fietstocht
“Op 17 september organiseer ik een fietstocht om geld op te halen voor onderzoek naar diabetes type 1. De route is ongeveer 25 kilometer in de omgeving van Culemborg. Iedereen kan meedoen! Het zou geweldig zijn als je deze actie wilt sponsoren, zodat ik een mooi bedrag op kan halen voor onderzoeken naar diabetes bij kinderen en jongeren. Ook is het een optie om met mij deze route te fietsen. Fiets jij mee?”
Praktische info
Wanneer: 17 september van 9.30 tot 12.30 uur
Start: Varkensmarkt, Culemborg
Inschrijfgeld: 2 euro kinderen t/m 12 jaar gratis
Contact

Fietstegendiabetes
E diabetesfietsactieculemborg@gmail.com
WWW
fietstegendiabetes.nl/acties/31
Inschrijfgeld
-
Inschrijfgeld: 2 euro
kinderen t/m 12 jaar gratis
Deelnemers
- Iedereen