In deze nieuwe workshop van Richard Koekoek leer je zinvol om te gaan met alle gevoelens die er zijn wanneer je te maken hebt met de zorg voor een dierbare die niet meer beter zal worden. Daarnaast leer je om in verbinding te blijven met jezelf, degene voor wie je zorgt en de anderen daaromheen, zonder je te verliezen in zorgtaken.
Over Richard Koekoek
Deze workshop wordt gegeven door Richard Koekoek. Hij is een ervaren coach en tevens ervaringsdeskundige op het gebied van mantelzorg. Vanuit deze ervaring heeft hij diverse workshops ontwikkeld.
Praktische info
Wanneer: vrijdag 22 september van 13.00 uur tot 16.00 uur
Waar: Bolderhuis, Prijsseweg 1b Culemborg
Kosten: geen
Aanmelden: Wil je er deze middag bij zijn? Vanwege het beperkt aantal plaatsen adviseren we je om zo snel mogelijk aan te melden. Dat kan bij Caroline van der Meulen via cvandermeulen@elkwelzijn.nl of 06-83 52 51 12
Contact

Caroline van der Meulen
E cvandermeulen@elkwelzijn.nl
T 06-83 52 51 12
Kosten
- gratis
Deelnemers
- Mantelzorgers