Helpen maakt je…

De slogan van Culemborg voor elkaar is: helpen maakt je happy. Maar wat doet het nog meer met je, als je je inzet voor anderen? We vroegen het aan vrijwilligers die in december het theatercollege bezochten en maakten er een video van. Ook kregen de mensen die deze slogan, die ook de uitkomst van de decemberpuzzel was, op meest bijzondere wijze afmaakten een prijsje. Benieuwd naar de resultaten?

Filmpje

Tijdens het theatercollege in december, een bedankje aan alle vrijwilligers in Culemborg, vroegen we bezoekers wat vrijwilligerswerk doen voor hen betekent. Waarom maakt helpen je eigenlijk happy? Er werden de meest mooie antwoorden gegeven, van “samen kom je verder dan alleen” tot “ik krijg er veel energie van” en “het geeft je een zinvolle dagbesteding.”

Bekijk de video (YouTube)

Ansichtkaarten

In december kon men puzzelen voor leuke prijzen. De uitkomst van de puzzel was: Helpen maakt je… Degene die deze slogan op meest bijzondere wijze afmaakten, kregen een leuke prijs. Van de winnende slogans hebben we ansichtkaarten gemaakt. De winnaars:

  • Helpen maakt je misschien geen held, maar wel iemand die verschil maakt. vrijwilligers van Betuwe Wereldwijd
  • Helpen maakt je medemens en jezelf gelukig. Marga
  • Helpen maakt je blij. Dat geldt zowel voor jou als voor mij. Astrid van het Toeristisch Informatie Punt Culemborg
  • … Dus schrijf je in en kom erbij! Willianne

 

Deel dit bericht

Bekijk onze andere berichten

Moneytalks: voor jongeren met geldzorgen

Het project Moneytalks van ElkWelzijn in samenwerking met Bibliotheek Rivierenland richt zich op opgroeiende jongeren tussen de 12 en 21 jaar. Jongerenwerker Philippe de Kok: