65 schoolspullenpassen uitgedeeld

Wies Kleuver, coördinator van SchuldHulpMaatje en Alice Versluis, wijkcoach bij ElkWelzijn bieden meester Sander Sajtos en intern begeleider Marika Broshuis van de Augustinusschool de schoolspullenpassen aan.

SchuldHulpMaatje en ElkWelzijn hebben ook dit jaar weer school spullenpassen aangeboden aan juffen en meesters van groep 8. De passen zijn voor kinderen van ouders met een klein inkomen. Met de pas kunnen deze kinderen voor €50 euro aan schoolspullen kopen die ze nodig hebben én mooi vinden, om zo goed voorbereid naar de brugklas te gaan.

Helaas groeien nog steeds duizenden kinderen in Nederland op in armoede. Deze gezinnen kunnen zich lang niet altijd schoolspullen veroorloven. Het is het vierde jaar op rij dat SchuldHulpMaatje en ElkWelzijn de schoolspullenpassen hebben aangevraagd bij Stichting Armoedefonds. Zij hebben hier 65 kinderen in Culemborg blij mee gemaakt. 

Deel dit bericht

Bekijk onze andere berichten

De 6e editie van de Bolderburen Werelddag

Op zaterdag 12 september 2026 staat Bolderburen opnieuw in het teken van ontmoeting, verbinding en gezelligheid tijdens de jaarlijkse “Bolderburen Werelddag – dé dag voor

buurtbabbel bakfiets

De Buurtbabbel

De Buurtbabbel Hier vinden we elkaar Op een winderige middag om half vier fiets ik met Wijkcoach Berna naar Borg en Buiten, de nieuwe wijk