Van betekenis zijn voor een oudere stadsgenoot

Wil je van betekenis zijn voor een oudere stadsgenoot? Zodat hij/zij even kan ontspannen en misschien langer thuis kan blijven wonen? ElkWelzijn maakt werk van het welzijn van ouderen in Culemborg en hun mantelzorgers! Want zij kunnen wel een steuntje in de rug gebruiken.

Voorbeelden

  • Meneer de Bruin weet zich geen raad meer met zijn administratie. Een vrijwilliger brengt het samen met hem op orde en kijkt mee of hij het zelf op orde kan houden.
  • Mevrouw Verbeek voelt zich eenzaam. Zij gaat samen met een vrijwilliger onderzoeken bij welke club, koffietafel of inloop zij zich thuis voelt.
  • Een mantelzorger kan gaan sporten, omdat een vrijwilliger de zorg even overneemt.


Wij matchen deze ouderen met een vrijwilliger. De wijkcoaches leggen het eerste contact.

Meer informatie

Lijkt dit je wel wat of ken je een oudere die hier baat bij heeft? Neem voor meer informatie of een kennismakingsgesprek contact op met wijkcoaches Loes van Delft, Rukize Kesmer of Karin Burgers, of met mantelzorgconsulent Caroline van der Meulen via 0345-51 52 27.

Deel dit bericht

Bekijk onze andere berichten

Interview ‘Mannen met Pannen’

Deze winter start de tweede kookcursus ‘Mannen met Pannen’ in Buurtcentrum Bolderburen. Een kijkje in de keuken bij de initiatiefnemers. Tekst: Hans van Beuzekom Ze

Nieuwe editie Wegwijzer voor senioren

Tijdens de Seniorenbeurs op zaterdag 4 oktober wordt de derde editie van De Wegwijzer voor senioren gepresenteerd. Deze praktische gids bundelt informatie over zorg, welzijn